Случвало ли ви се е да се развалите с кола?
Плащали ли сте някога много за услуга?

Страхувате ли се от скрити дефекти по колата си?
Чувствали ли сте се някога измамени?

Забравихте ли да заредите?
Колата не пали или я няма?

Просто го включете и го накарайте да работи.
Това също искахме.

Минал си покрай светофар
и не знаеш колко бързо вървеше?
